Atlas Concorde získal Red Dot Design Awards 2022+
Inovatívny protišmykový povrch Atlas Concorde SENSITECH+
Je to skutočné drevo, alebo keramická dlažba? Je to Atlas Concorde Entice.+
Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba. +
Kúpeľňa budúcnosti Villeroy & Boch Subway 3.0+
Dlažby a obklady Cercom vyzerajú ako prírodný kameň+
Moderné a elegantné dlažby Technolam.+
Sprchovacie toalety Geberit AquaClean +
Sprchový žľab Hansgrove RainDrain+
V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb+
Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S +
Detská sprcha Jocolino +
Atlas Concorde Boost World +
Objavte kúzlo obkladov 3D Wall Carve+
Umývadlová batéria Finoris+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Dizajnové radiátory nielen do kúpeľne

Dizajnové radiátory nielen do kúpeľne

Čo je dôležitejšie v našich životoch ako teplo domova? Všetci potrebujeme zahriať - a to nielen na tele, ale aj na duši. Dizajnové radiátory zvládnu oboje. Nie je práve teraz čas vymeniť staré vyslúžilé radiátory za nové?

Máte moderný interiér, ale tie staré radiátory, o ktorých ste si mysleli, že sú ešte celkom dobré, sa do neho už nehodia? Kúpte si nové, moderné, kvalitné a výkonné, ale predovšetkým aj krásne a vkusné. Tým bielym, na ktoré sme boli zvyknutí a ktoré mali iba jedinú funkciu - teda "kúriť", už odzvonilo. Radiátory sa posunuli míľovými krokmi dopredu, teraz nielen vykurujú, ale stávajú sa významným interiérovým doplnkom. Nie je radiátor ako radiátor! Vhodne zvoleným ohrievačom môžete krásne a jemne interiér doladiť. A ak vyberiete výrazný kúsok, môže sa stať doslova dizajnovým skvostom.

Radiátor ako obraz
Doskové radiátory ISAN sú originálne vykurovacie telesá, ktoré sa môžu zmeniť v obrazy! Kryt radiátora môžete kúpiť v akejkoľvek farbe, ktorá sa vám páči a ladí s ostatným vybavením miestnosti. Ďalšou možnosťou je využitie plochy radiátora ako zrkadlo! Alebo si môžete vybrať z ponuky pripravených motívov, ISAN ich má k dispozícii širokú škálu. Ak chcete použiť vlastný návrh, tu sa môžete vyblázniť, fantázie a kreativite sa rozhodne medze nekladú. Do kúpeľne sa hodia fotka pláže ako spomienka na dovolenku pri mori, do detskej izby obľúbený komiksový hrdina, do spálne kvetinový vzor, do predsiene motivačný citát, možnosti sú nekonečné ... Niektoré typy radiátorov ISAN majú sofistikované funkcie - ukazujú digitálne čas, meria teplotu alebo vlhkosť .

Vzrušujúce kombinácia tvarov a farieb radiátorov
Výber z mnohých tvarov, rozmerov a farieb ponúka značka TERMA. Ich dizajnové radiátory prináša do kúpelní pohodu, vyžarujú príjemné sálavé teplo. Je možné ich veľmi pekne zladiť s obkladmi, nábytkom a sanitárne keramikou alebo aj opačne navrhnúť vo farebnom kontraste a vytvoriť z nich zaujímavé solitéry. A vráťme sa k praktickej stránke veci - väčšina radiátorov TERMA sú svojím tvarom ideálne na sušenie uterákov.

Radiátor s výklopnými vykurovacími policami
Klasické kúpeľňové rebríky majú nové vychytávky - výklopné police na sušenie uterákov, oblečenie alebo aj obuvi a tiež háčiky na zavesenie. Aké jednoduché! Vo chvíli, keď nič nesušíme, police priklopíme späť do vertikálnej polohy k stene. Tieto dizajnové radiátory Flexi a Rytmo zo sortimentu ISAN sú pekným a zároveň veľmi praktickým doplnkom vašej kúpeľne. 

Ak sa zima opýta, čo ste robili v lete a vaše oko s potešením spočinie na nových dizajnových radiátoroch, ktoré krásne ladia s vaším interiérom, potom je všetko v poriadku. A ak tie dizajnové radiátory ešte nemáte, nezúfajte. Príďte za nami všetko napraviť. Tešíme sa na vás a na vaše odvážne plány, pomôžeme vám ich realizovať.

loading
Předchozí Další Zavřít