Atlas Concorde získal Red Dot Design Awards 2022+
Inovatívny protišmykový povrch Atlas Concorde SENSITECH+
Je to skutočné drevo, alebo keramická dlažba? Je to Atlas Concorde Entice.+
Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba. +
Kúpeľňa budúcnosti Villeroy & Boch Subway 3.0+
Dlažby a obklady Cercom vyzerajú ako prírodný kameň-
Moderné a elegantné dlažby Technolam.+
Sprchovacie toalety Geberit AquaClean +
Sprchový žľab Hansgrove RainDrain+
V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb+
Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S +
Detská sprcha Jocolino +
Atlas Concorde Boost World +
Objavte kúzlo obkladov 3D Wall Carve+
Umývadlová batéria Finoris+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Dlažby a obklady Cercom vyzerajú ako prírodný kameň

Dlažby a obklady Cercom  vyzerajú ako prírodný kameň

Návrat k prírode je veľký spoločenský trend, ktorý je z roka na rok silnejší naprieč všetkými životnými oblasťami. Napríklad kameň je v roku 2022 jedným z najobľúbenejších materiálov na použitie v interiéri aj exteriéri. A to nielen ten rýdzo prírodný. Veľkej obľube sa tešia keramické dlažby a obklady vo vzhľade kameňa. Keramický obklad v kúpeľni od skutočného kameňa hneď tak nerozoznáte!

Taliansky výrobca kvalitných obkladov a dlažieb Cercom zameral takmer polovicu svojej produkcie na keramiku vo vzhľade kameňa a mramoru. Vybrali sme pre vás tri najzaujímavejšie kolekcie, ktoré nájdu svoje uplatnenie ako v interiéri tak aj vo vonkajšom prostredí. Dlažba je rektifikovaná, protišmyková, mrazuvzdorná. Vo všetkých troch kolekciách prevažuje veľkoformátová dlažba, nájdete v nich ale aj nápadité mozaiky.

  • kolekcia Amaranto – vo vzhľade mramoru, výrazné žilkovanie
  • kolekcia Ceppo Di Gres - vo vzhľade slávneho lombardského kameňa, bohaté textúry s výraznými odleskami
  • kolekcia Soap Stone - vo vzhľade masteneca, zemité odtiene a husté žilkovanie, krásne mozaiky


Veľkoformátová dlažba v kúpeľni
Veľkoformáty vo vzhľade kameňa kúpeľniam lahodia, a to malým kúpeľniam aj veľkým. Sú zaujímavé predovšetkým tým, že pri ich použití nie sú viditeľné takmer žiadne škáry, kamenná dlažba a obklad pôsobia pekne ucelene. Malý priestor potom pôsobí opticky ako väčší a veľký priestor získava luxusný vzhľad. Tento dojem ešte umocní skutočnosť, že dlažba Cercom je rektifikovaná. To všetko platí všeobecne nielen v kúpeľniach, ale aj vo všetkých obytných aj komerčných interiéroch.

Dlažba na terasu
Veľkým trendom je v rodinných domoch podlaha z jedného materiálu, ktorá prebieha cez celý obytný priestor, kuchyňu, jedáleň, obývačku až na terasu. Dochádza tak k prirodzenému prepojeniu interiéru s exteriérom. Na tento účel je keramická dlažba v imitácii kameňa veľmi vhodná, vyzerá úplne ako prírodný kameň.

Dlažba okolo bazéna
Keď už hovoríme o prepojení interiéru s exteriérom, rozhodne odporučíme použitie rovnakého typu dlažby aj okolo bazéna. Keramická dlažba Cercom odolá nadmernej vlhkosti, dažďu, mrazu, rôznym vonkajším vplyvom. Vďaka zaručenej protišmykovosti je pre pobyt okolo bazéna skutočne bezpečný.

Dlažba ako obklad
Veľmi dobrou správou je, že keramickú dlažbu Cercom je možné použiť ako na podlahu tak aj na stenu. Jednoducho povedané, dlaždicami Cercom je možné obložiť aj múry a celý priestor tak vyladiť v jednom štýle. Toto pravidlo platí samozrejme aj pre obklady vonku na terase či obloženie vonkajších stien.

Príďte si k nám vybrať keramickú dlažbu Cercom. Naši odborní poradcovia vám s výberom radi pomôžu.

loading
Předchozí Další Zavřít