Atlas Concorde získal Red Dot Design Awards 2022+
Inovatívny protišmykový povrch Atlas Concorde SENSITECH+
Je to skutočné drevo, alebo keramická dlažba? Je to Atlas Concorde Entice.+
Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba. +
Kúpeľňa budúcnosti Villeroy & Boch Subway 3.0+
Dlažby a obklady Cercom vyzerajú ako prírodný kameň+
Moderné a elegantné dlažby Technolam.+
Sprchovacie toalety Geberit AquaClean +
Sprchový žľab Hansgrove RainDrain+
V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb+
Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S +
Detská sprcha Jocolino +
Atlas Concorde Boost World +
Objavte kúzlo obkladov 3D Wall Carve+
Umývadlová batéria Finoris+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Elektronická sprcha novej generácie

 Elektronická sprcha novej generácie

Shower Technology Blue Edition posúva úroveň sprchovania zase o stupeň vyššie. Spoločnosť TRES prichádza s novinkou absolútnej kontroly nad fungovaním sprchy - s elektronickou inováciou klasickej sprchy. Novinka prináša do našich kúpeľní aj verejných zariadení vyššiu bezpečnosť, väčšie úspory vody a rozšírenie komfortu sprchovania.

Zaujímavosťou je, že na prvý pohľad sa u vodovodných batérií značky TRES vôbec nič nezmenilo. Zmeny sa nijako netýkajú designu, ten zostáva rovnaký, ale týkajú sa vnútorných funkcií, teda dokonalejšie technológie. Shower Technológia Blue Edition teda nie je zrejmá na pohľad, ale je ukrytá v dvojcestných armatúrach. Čo teda navyše prináša vylepšenia už tak vysokého komfortu sprchovanie pomocou novej Shower Technology Blue Edition bežnému užívateľovi?

Nastavenie ideálnej teploty vody ešte predtým, než vstúpite do sprchy.
Ešte pred sprchovaním si navolíte teplotu vody, ktorá je pre vás komfortná. Než sa do sprchy pripravíte, na ovládacom paneli vám bliká kontrolka. Pri dosiahnutí požadovanej teploty kontrolka zhasne a všetko je pripravené na váš vstup do sprchy. Ušetríte vodu aj energiu, ktorú inak vyplytváte, keď regulujete teplotu až v sprche.

Možnosť komfortného otužovanie vlažnou vodou
Chcete dopriať chladnú, ale nie úplne studenú sprchu? Potom si nastavte teplotu v režime "low" a teplota vody nikdy neklesne pod požadovanú hodnotu, nastaviť ju možno na minimum 16 ° C. Môžete si byť istí, že sa budete vždy cítiť komfortne a bezpečne.

Využitie tesnenia proti vlhkosti
Riadiaca jednotka obsahuje najlepšie tesnenie na trhu proti vlhkosti, celý systém je absolútne vodotesný. O bezpečnosť inštalácii je postarané vďaka firme Schlüter, ktorá je v tomto odbore najlepšom výrobcom na trhu.

Prevencia proti legionelle pomocou dezinfekcie
Možnosť odstránenie legionelly dezinfekciou je dôležitá predovšetkým vo verejných priestoroch. Tepelnú dezinfekciu je možné naprogramovať buď napriamo (10 minút pri 60 ° C). alebo ju naprogramovať vopred ako prevenciu (5 minút pri 60 ° C). Po skončení programu sa prietok vody automaticky vypne a zariadenie vás samo informuje o úspešnom dokončení procesu.

A na záver výborná správa. Na výrobky Blue Edition poskytuje TRES novú 5-ročnú záruku!

loading
Předchozí Další Zavřít