Kúpeľňa ako oáza relaxácie

Predstavujeme vám kúpeľňu, ktorá je ako stvorená pre dokonalú relaxáciu. Klienti do nej chodia odpočívať, zabudnúť na starosti všedných dní a predovšetkým sa kochať výhľadom do záhrady a to priamo z vane.

Dominantu kúpeľne tvorí samostatne stojaca vaňa Villeroy & Boch Theano - nádherná, priestranná a majestátna - skutočná kráľovná priestoru. Je zámerne umiestnená priamo oproti preskleným dverám na terasu, aby sa v nej dalo ležať v bublinkách, pozorovať pritom západ slnka a k tomu si dať pohár vína. No nie je to naozajstná romantika? K samostanej vani sa pekne hodí voľne stojaca vaňová batéria s tyčovou ručnou sprchou. Táto je značky Axor Starck a je navrhnutá popredným dizajnérom Philippom Starckom.

Je celkom prirodzené, že sa najskôr kocháte výhľadom na vaňu a sprchu, ktorá je za ňou, si všimnete až na druhý pohľad. Ako je možné, že ste tak veľkoryso riešený sprchovací kút prehliadli, hoci zaberá celú zadnú stenu? Dokonale totiž spĺňa pravidlo menej je viac - sklenená sprchová zástena HÜPPE je bezrámová a teda takmer neviditeľná.

Dlažba a obklady sú značky Margres z kolekcie Concept v imitácii vápenca. V kúpeľni je použitých niekoľko odtieňov farieb, ktoré spolu krásne ladia. Kúpeľňa obložená vápencom pôsobí svetle, priestranne a čisto. Za zmienku určite stojí tiež dvojumývadlo so skrinkou od Villeroy & Boch Subway 2.0 a dizajnový vykurovací rebrík P.M.H. Rosendal z brúseného nerezu. Aby bola kúpeľňová relaxácie ničím nerušená, toaleta je umiestnená v samostatnej miestnosti. Jedná sa o luxusné WC s bidetovú spŕškou Viclean-L100, ktoré je, rovnako ako umývadlo so skrinkou Subway 2.0, od Villeroy & Boch.

Vôbec sa nečudujem tomu, že tiež i vy túžite po podobnej wellness kúpeľni. Ako ju vybudovať? Obráťte sa na nás, o všetko sa postaráme.

Projekt vznikol v spolupráci s ateliérom Ing. arch. Pavla Jury. Foto: J. Ernest

loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať