Kúpeľňa s kovovými obkladmi, ktoré nikdy nezhrdzavejú

Dokážete si predstaviť hrdzavý plech v kúpeľni? Vieme, že proces hrdzavenia nie je v kúpeľni ani trochu žiaduci. Do kúpeľní preto odporúčame keramické dlažby a obklady vo vzhľade kovu. Sú vierohodnou kópiou svojej skutočnej predlohy a na rozdiel od nej vo vlhku nehrdzavejú ani trochu!

Kolekcia FerroCemento talianskej značky Saime je venovaná špeciálne keramickým dlažbám a obkladom v imitácii kovu. Stena za umývadlami v našej "kovovej" kúpeľni je obložená obkladmi FerroCemento Lamiera, ktoré vyzerajú ako skutočný hrdzavý plech. Povrch obkladu je zdrsnený a krásne prefarbený tak, že vás to prinúti siahnuť si a presvedčiť sa, či sa jedná o skutočnú hrdzu. Steny sprchovacieho kúta sú obložené obkladom FerroCemento Rame vo vzhľade typickom pre medené povrchy. Všetko dopĺňa k do kúpeľne FerroCemento Beige.

Naša „hrdzavá“ kúpeľňa je málinko extravagantná, vďaka použitým teplým tónom keramiky ale pôsobí veľmi teplo a útulne. Aby vynikla výnimočnosť vzhľadu obkladov, je doplnená bielou sanitárnou keramikou jednoduchých nekomplikovaných tvarov – minimalistickými hranatými umývadlami na dosku a dreveným kúpeľňovým nábytkom (všetko Laufen), toaletou Laufen Pro S, a kvalitnými umývadlovými a sprchovými batériami Fima. Veľmi zaujímavo je vyriešená sprchová zástena Duscholux s horným posuvom, ktorá oddeľuje zároveň sprchu aj toaletu.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Kontaktujte nás, o všetko sa radi postaráme. Tešíme sa na vašu návštevu.

loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať