Pastelová kolekcia obkladov a dlažieb Atlas Concorde Prism +
Zmena otváracej doby+
Minimalistické sprchové kúty Hüppe SELECT plus-
Svetlá kolekcia s efektom kameňa+
Kolekcia RAW v imitácii betonu +
Vaňa Oberon 2.0 od Villeroy & Boch+
Luxusná mramorová dlažba Marvel Edge+
Novinky Atlas Concorde vystavené v Brne+
Luxusné bývanie v Slavkove u Brna+
Komfortné sprchovanie so značkou Tres+
Plánujete rekonštrukciu kúpelne?+
Sme partnerom Šekovej knižky HELUZ+
Atlas Concorde predstavil novinky na rok 2017+
Ravak MATRIX spojuje eleganciu a praktickosť+
TECElux Mini neprehliadnite +
Slavíme s RAVAKem 25. narozeniny+
Velkoformátové dlažby Marvel XL+
Atlas Concorde 3D WALL DESIGN+
Venkovní sprchy JEE-O soho+
Villeroy & Boch DIRECT FLUSH+
Atlas Concorde LASTRA 20mm+
Atlas Concorde Etic Pro+
Villeroy & Boch VICLEAN+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Minimalistické sprchové kúty Hüppe SELECT plus

Minimalistické sprchové kúty Hüppe SELECT plus

Vzhľad sprchových kútov sa v poslednej dobe veľmi zmenil. Namiesto tradičných rohových typov s hlbokými vaničkami prichádzajú na rad minimalisticky riešené sprchové kúty, ktoré majú odľahčenú konštrukciu, bezrámové prevedenie ,alebo sú aj bez dverí. Predovšetkým takzvané Walk-In sprchové kúty sa práve tešia obľube čím ďalej viac. Patrí medzi ne aj elegán menom SELECT + od nemeckého výrobcu Hüppe. Zoznámte sa, prosím.

Minimalizmus v kúpeľni
Prečo je práve Hüppe SELECT + tak obľúbený? Predovšetkým je nadčasovo krásny. Jedná sa o sklenenú sprchovú zástenu bez rámu, ktorá veľmi dobre vyhovuje súčasným minimalistickým trendom. Ak máte veľkú kúpeľňu, Hüppe SELECT + tá sa môže stať skutočným dizajnovým solitérom. Ale skvelé využitie nájde aj v malej kúpeľni - zaberie len minimálny priestor, pôsobí veľmi nenápadne, vďaka bezrámovému riešeniu až takmer neviditeľne. Tiež konštrukčné riešenie aj údržba sú maximálne jednoduché. Súčasťou je praktické kúpeľňové doplnky - vybavenie Hüppe SELECT +, ktoré sa pripevňujú k bočnému profilu - zrkadlo, poličky, odkladací box alebo vešiak na uteráky.

 Technické riešenie

Bočné steny sú riešené ako samostatne stojace v typizovaných rozmeroch, prípadne je možné ich vyrobiť na mieru. Hrúbku steny je možné zvoliť 10, 8 alebo 6 mm. Podľa zvolenej veľkosti a hrúbky skla je odporúčané upevnenie priečnou stabilizačný vzperou do protiľahlej steny alebo stabilizačnou vzperou do stropu. Zástenu je možné veľmi dobre skombinovať s plytkou vaničkou. Ďalším riešením je zástenu postaviť priamo na keramickú dlažbu. V tomto prípade je len potrebné dať si pozor na pár maličkostí, aby tento minimalistický skvost dobre fungoval. Ak nemáme žiadnu vaničku, musí byť keramická dlažba v sprchovacom kúte položená v predpísanom spáde. Pre bezchybné odtekanie vody je nutné vybrať kvalitný sprchový žľab - napríklad TECEdrainprofile.

Profily a sklo
Profily zásteny Hüppe SELECT + sa vyrábajú v dvoch variantoch - vo farbe striebornej (lesk alebo mat) a v trendovej farbe Black Edition. Telo zásteny je číre sklenené, ale nemusíte sa báť, že ho bude potrebné každý deň preleštiť. Povrchová úprava skla Anti-Plaque umožňuje bezproblémové stekanie vody, zabraňuje tvorbe nečistôt a vodného kameňa. A to málo, čo sa na skle udrží, je možné jednoducho odstrániť šetrnými čistiacimi prostriedkami.


Doplnkové vybavenie
Príslušenstvo sprchovacieho kúta Hüppe SELECT +, teda dizajnová polička, pevná schránka na úschovu drobností alebo pohyblivé zrkadlo, sa pripevňujú k bočnému profilu v bezšpárovo skrytom kanále. Žiadne vŕtanie do obkladov nie je nutné. Dokonca aj vonkajšia odkladacia doska nepotrebuje otvor v skle, ale je upevnená pomocou nového systému upínania Hüppe. Všetky doplnky majú priame línie a čisté geometrické tvary, aby ladili s puristickým vzhľadom sprchovacieho kúta. Polohy sprchového vybavenie je možné meniť, a ak sa časom rozhodnete, že chcete doplnky vymeniť alebo posunúť, môžete to kedykoľvek bez problémov urobiť.

Tiež vás oslovili minimalistické sprchové kúty? S výberom vám radi poradíme.

loading
Předchozí Další Zavřít