Marvel Onyx: Obklady a dlažba inšpirované ľahkosťou, ako stvorené pre modernú kúpeľňu a interiér+
Ako vybrať správne umývadlo do kúpeľne? Zvážte materiál, veľkosť, tvar aj umiestnenie+
Predstavujeme inovatívny povrch obkladov a dlažieb Velvetech od Atlas Concorde+
Ako vybrať bidet do kúpeľne: premyslite typ aj funkcie a stavte na kvalitu+
Atlas Concorde Boost Color: veľkoformátové obklady a dlažba vo vycibrených odtieňoch a modernom deko+
Marvel Meraviglia: Elegantný mramor, futuristický dekor aj zamatový povrch v novej kolekcii obkladov+
Horúce novinky z CERSAIE 2023: Obklady a dlažba, z ktorých sa vám podlomia kolená. Inšpirujte sa+
Planarita dlaždíc: Ako dosiahnuť maximálne rovnú podlahu v kúpeľni? Kľúčové sú kvalita kachlí a ich +
Čierna sanita a design, ktorý vám vezme dych. Zoznámte sa s novinkami Laufen pre rok 2023+
Ako sa postarať o vodovodné batérie v kúpeľni? Kľúčová je pravidelnosť aj správne čistiace prostried+
Novinky v kúpeľniach RIHO pre rok 2023. Inšpirujte sa.+
Návrh a realizácia kúpeľní pre prestížny bytový projekt Oaks Prague+
Marvel X: Predstavujeme novinku Atlas Concorde, z ktorej vám bude prechádzať zrak+
Sprchovací kút bez vaničky. 5 krokov na ceste k modernému trendu v kúpeľniach+
Praktické tipy na veľké jarné upratovanie kúpeľne+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Moderné a elegantné dlažby Technolam.

Moderné a elegantné  dlažby Technolam.

Talianski dizajnéri sú majstri vycibreného vkusu, vedia spojiť historické prvky s modernými, zjednotiť kontrasty do jedného celku tak, aby pôsobili vyvážene alebo prepojiť luxus so striedmosťou. Obklady a dlažby Technolam reprezentujú taliansku kreativitu a umožňujú do našich interiérov vložiť viac vlastnej individuality.

Čím sú vlastne obklady a dlažby Technolam tak jedinečné? Nie sú to iba produkty na obloženie stien a podláh, jedná sa o tvorivý materiál, ktorý je skvele pripravený na tvorbu výnimočných bytových alebo komerčných interiérov vrátane nábytku - do moderných kúpeľní, kuchýň, obývacích izieb, hál, showroomov, kaviarní alebo verejných priestorov. K dispozícii sú veľkoformátové dlažby a obklady výnimočné nielen svojim dizajnom, ale aj technickým spracovaním. Technolam ponúka predovšetkým veľkoformáty s hrúbkou od ultratenkých 3,5 mm po 12 mm, ide až do maximálneho rozmeru 1200 x 3600 mm. Unikátny je aj program na rezanie keramiky podľa vybraných vzorov priamo vo výrobnom závode.

Dlažba Technolam hrúbky 3,5 mm
Ultratenká keramická dlažba s hrúbkou 3,5 mm je na zadnej strane vybavená sklolaminátovou sieťou, ktorá zdvojnásobuje odolnosť proti tlaku a nárazu a zvyšuje pružnosť. Je obzvlášť vhodná pre zaťažované podlahy na verejných miestach, ako sú reštaurácie, nákupné centrá, bary, ale aj súkromné domy. Je určená ako na pokladanie nových podláh tak aj na renováciu podláh pri rekonštrukcii, napríklad kúpeľne.

Dlažba Technolam hrúbky 5,6 mm
Táto dlažba je určená na pokládku zvlášť namáhaných podláh a na vertikálne použitie dlažieb. Spojením dvoch týchto veľkoformátových dosiek vznikne odolný samonosný panel, ktorý je pohľadový z oboch strán. Dvojitá sklolaminátová sieť zaisťuje dokonalú pevnosť a pružnosť pri vertikálnom umiestnení.

Program na rezanie dlažby Technolam
Technolam ponúka službu rezania keramickej dlažby podľa pripravených šablón, z ktorých je možné si vopred vybrať. Umožňuje teda vytváranie vlastných kombinácií materiálov na vytváranie mozaiky. K rezaniu dochádza priamo vo výrobnom závode v Taliansku, je teda garantovaná maximálna presnosť a kvalita rezu, ku klientom putujú už narezané keramické dosky.


Interiérový dizajn s Technolam
V súčasnej dobe Technolam ponúka 21 atraktívnych kolekcií keramickej dlažby a obkladov v súlade s poslednými trendmi v architektúre a dizajne. Niekoľko kolekcií je zameraných na v súčasnej dobe toľko populárne prírodné motívy ( Bambu, Bella di Note, Clodia, Soave), ďalšie nesú nápadité grafické motívy (Graffio, Levante, Soho), výrazné 3D štruktúry (Nemesi, Pixel, Geo) alebo mramorové povrchy (Výnimočný je napríklad Marmi Pregiati s modrým mramorom Onice).

Originálne povrchy, farby aj technológie výroby – to všetko je k dispozícii na dosiahnutie ideálnej rovnováhy a harmónie interiérov v talianskom štýle. Príďte sa presvedčiť a vybrať si to pravé pre váš projekt, či už na bývanie, alebo komerčné. Sme pripravení vám s výberom fundovane poradiť.

loading
Předchozí Další Zavřít