Novinky a aktuality

22. november 2023

Horúce novinky z CERSAIE 2023: Obklady a dlažba, z ktorých sa vám podlomia kolená. Inšpirujte sa

Nové kolekcie obkladov a dlažieb predstavili v talianskej Bologni Atlas Concorde, 41zero42, Saime Ceramiche i Margres. Z farieb, dekorov aj formátov oči prechádzali. Inšpirujte sa.

26. október 2023

Planarita dlaždíc: Ako dosiahnuť maximálne rovnú podlahu v kúpeľni? Kľúčové sú kvalita kachlí a ich

Žiadna dlaždica nie je dokonale rovná. Dosiahnuť maximálnu planaritu alebo rovinnosť podlahy v kúpeľni je možné voľbou kvalitnej dlažby a správnou pokládkou. Vieme viac.

6. september 2023

Čierna sanita a design, ktorý vám vezme dych. Zoznámte sa s novinkami Laufen pre rok 2023

Obľúbená kolekcia Laufen Pro v elegantnej čiernej aj exkluzívna kúpeľňová sanita pre náročných. Nechajte sa inšpirovať designovými novinkami Laufen na tento rok.

17. august 2023

Ako sa postarať o vodovodné batérie v kúpeľni? Kľúčová je pravidelnosť aj správne čistiace prostried

Vodovodná batéria zanesená vodným kameňom uberá lesk celej kúpeľni. Šetrné čistenie, správne zaobchádzanie a pravidelná údržba ju ale premení na klenot. Povieme vám ako.

2. august 2023

Novinky v kúpeľniach RIHO pre rok 2023. Inšpirujte sa.

Voľne stojace vane aj do malých kúpeľní, nábytok v trendy farbách a dizajnové zrkadlá. Hľadáte inšpiráciu pre svoju kúpeľňu? Zoznámte sa novinkami RIHO pre tento rok.

18. júl. 2023

Návrh a realizácia kúpeľní pre prestížny bytový projekt Oaks Prague

Veľkoformátové obklady a dlažba, sprchová zástena Duscholux aj luxusná sanita sa uplatnili v návrhoch kúpeľní prestížneho rezidenčného projektu. Páči sa vám?

23. jún 2023

Marvel X: Predstavujeme novinku Atlas Concorde, z ktorej vám bude prechádzať zrak

Novinka ikonickej značky Atlas Concorde je nadčasová, a pritom neprehliadnuteľná. Predstavujeme obklady a dlažbu v dokonalej imitácii mramoru (nielen) do kúpeľne.

12. máj 2023

Sprchovací kút bez vaničky. 5 krokov na ceste k modernému trendu v kúpeľniach

Sprchovací kút bez vaničky je trend. Hodí sa aj do vašej kúpeľne? A ak áno, čo by ste pri jeho realizácii mali dobre zvážiť? Poznáme odpoveď.