Novinky a aktuality

2. august 2023

Novinky v kúpeľniach RIHO pre rok 2023. Inšpirujte sa.

Voľne stojace vane aj do malých kúpeľní, nábytok v trendy farbách a dizajnové zrkadlá. Hľadáte inšpiráciu pre svoju kúpeľňu? Zoznámte sa novinkami RIHO pre tento rok.

18. júl. 2023

Návrh a realizácia kúpeľní pre prestížny bytový projekt Oaks Prague

Veľkoformátové obklady a dlažba, sprchová zástena Duscholux aj luxusná sanita sa uplatnili v návrhoch kúpeľní prestížneho rezidenčného projektu. Páči sa vám?

23. jún 2023

Marvel X: Predstavujeme novinku Atlas Concorde, z ktorej vám bude prechádzať zrak

Novinka ikonickej značky Atlas Concorde je nadčasová, a pritom neprehliadnuteľná. Predstavujeme obklady a dlažbu v dokonalej imitácii mramoru (nielen) do kúpeľne.

12. máj 2023

Sprchovací kút bez vaničky. 5 krokov na ceste k modernému trendu v kúpeľniach

Sprchovací kút bez vaničky je trend. Hodí sa aj do vašej kúpeľne? A ak áno, čo by ste pri jeho realizácii mali dobre zvážiť? Poznáme odpoveď.

27. apríl 2023

Praktické tipy na veľké jarné upratovanie kúpeľne

Aby vaša kúpeľňa s príchodom novej sezóny krásne prekukla, doprajte jej veľké jarné upratovanie. Ako ho zvládnuť ľahko, rýchlo a ideálne s úsmevom? Prezradíme.

15. apríl 2023

Marvel Gala: Neprehliadnuteľné obklady a dlažba v dokonalej imitácii kameňa.

Prírodný kameň z tých najkrajších kútov planéty stál modelom novej kolekcie Atlas Concorde. Zoznámte s Marvel Gala, drahokamami medzi obkladmi a dlažbami nielen do kúpeľne.

31. marec 2023

Návrh dvojice kúpeľní: v neprehliadnuteľných farbách a luxusnom prevedení s veľkoformátovou dlažbou

Výrazné farby s modernými detailmi aj pravý luxus veľkoformátovej dlažby Cavalli a prémiovej sanity. Prezrite si návrh dvojice kúpeľní v dvoch rôznych štýloch.

15. marec 2023

Ako ušetriť za vodu? S týmito vychytávkami v kúpeľni to ľahko zvládnete

Ušetriť litre vody a desiatky eur je jednoduchšie, než sa zdá. S úspornými technológiami do kúpeľne to zvládnete aj bez obmedzenia komfortu.