Dizajnové umývadlá Atlas Concorde Habitat+
Dizajnové šperky do vašej kúpeľne - batérie Fima Carlo Frattini+
Záhradné sprchy pre letné osvieženie+
Sprchové dvere s dekorom dreva+
Ako vybaviť vonkajšiu terasu s modernou pergolou+
Sprchové batérie Fima SWITCH získali iF DESIGN AWARD 2021+
Retro obklady a dlažby Equipe sú IN-
Dlažba v imitácii kameňa Atlas Concorde Norde+
Retro obklady a dlažba Atlas Concorde Codec+
Dokonalá dlažba okolo bazéna+
Trendy kolekcia dlažieb na terasu+
Elektronická sprcha novej generácie+
Presvetlené veľkoformátové panely LUCE+
Betónové umývadlá vo vašej kúpeľni+
Dizajnové radiátory nielen do kúpeľne+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Retro obklady a dlažby Equipe sú IN

Retro obklady a dlažby Equipe sú IN

Sú vám bližšie hravé, farebné a vynaliezavé dekory s nádychom nostalgie než veľké jednofarebné plochy velkoformátov? Potom sú keramické dlažby a obklady Equipe určené práve pre vás. My sme sa zamerali na tie z ich kolekcií, ktoré sú typické svojimi báječnými RETRO vzormi.

Nie len veľkoformáty kraľujú moderným interiérom po celom svete. Španielsky výrobca keramických obkladov a dlažieb EQUIPE vo svojej produkcii stavil na malé formáty a táto obchodná stratégia sa čoskoro ukázala ako veľmi prezieravá - v súčasnosti je jedným z najväčších producentov obkladov a dlažieb malých formátov. Presvedčili celý svet, že aj s malými formátmi je možné vykúzliť v interiéroch veľkú parádu. V súčasnej dobe ponúkajú neuveriteľných 44 kolekcií a väčšinu z nich môžeme zaradiť do kategórie RETRO. Vybrať z nich to najzaujímavejšie bolo ťažké, pozrite sa do fotogalérie vybraných kolekcií Art Nouveau, Caprice Deco, Hexatille, Chevron a Rhombus a posúďte sami, ako sa nám to podarilo.

Tiež ste sa do malých formátov zamilovali? Túžite po retro kúpeľni, dlažbe v hale v štýle secesie či nádherných dekoratívnych obkladoch v kuchyni, kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme vybrať dlažbu a obklady malých formátov pre váš domov či komerčný projekt.

loading
Předchozí Další Zavřít