Predstavujeme inovatívny povrch obkladov a dlažieb Velvetech od Atlas Concorde+
Ako vybrať bidet do kúpeľne: premyslite typ aj funkcie a stavte na kvalitu+
Atlas Concorde Boost Color: veľkoformátové obklady a dlažba vo vycibrených odtieňoch a modernom deko+
Marvel Meraviglia: Elegantný mramor, futuristický dekor aj zamatový povrch v novej kolekcii obkladov+
Horúce novinky z CERSAIE 2023: Obklady a dlažba, z ktorých sa vám podlomia kolená. Inšpirujte sa+
Planarita dlaždíc: Ako dosiahnuť maximálne rovnú podlahu v kúpeľni? Kľúčové sú kvalita kachlí a ich +
Čierna sanita a design, ktorý vám vezme dych. Zoznámte sa s novinkami Laufen pre rok 2023+
Ako sa postarať o vodovodné batérie v kúpeľni? Kľúčová je pravidelnosť aj správne čistiace prostried+
Novinky v kúpeľniach RIHO pre rok 2023. Inšpirujte sa.+
Návrh a realizácia kúpeľní pre prestížny bytový projekt Oaks Prague+
Marvel X: Predstavujeme novinku Atlas Concorde, z ktorej vám bude prechádzať zrak+
Sprchovací kút bez vaničky. 5 krokov na ceste k modernému trendu v kúpeľniach+
Praktické tipy na veľké jarné upratovanie kúpeľne+
Marvel Gala: Neprehliadnuteľné obklady a dlažba v dokonalej imitácii kameňa.+
Návrh dvojice kúpeľní: v neprehliadnuteľných farbách a luxusnom prevedení s veľkoformátovou dlažbou +

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S

Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S

Dobrý dizajn už dávno nie je výsadou tých, ktorí si môžu dovoliť zaplatiť za neho horibilnú sumu. Dokazuje to séria sanitárnej keramiky a nábytku Laufen Pro a Laufen Pro S navrhnutá švajčiarskym návrhárom Peterom Wirzom. Klozety, vane, umývadlá a kúpeľňový nábytok sú navrhnuté v duchu minimalizmu, vyrobené vo vysokej kvalite, optimálne funkčné a za prijateľnú cenu.

Kúpeľňa bola dlhú dobu považovaná za striktne funkčnú miestnosť, ktorej sa neprikladal veľký význam, išlo iba o nevyhnutnú hygienu. S rastúcim záujmom o wellness, so stále sa zväčšujúcou túžbou po relaxácii a starostlivosti sa úloha kúpeľne zmenila. Kúpeľňa musí byť nielen funkčná, ale musí mať príjemnú atmosféru a byť schopná plniť rôzne očakávania. Aj výrobcovia sanitárneho vybavenia sa tomuto trendu prispôsobili, švajčiarska značka Laufen ide na čele tohto prúdu. Ponúka svieži moderný design a flexibilné systémy, ktoré umožňujú optimálne využitie priestoru kúpeľne, a to všetko za prijateľné ceny. Laufen ProLaufen Pro S sú prémiové dizajnové série - a pritom zostávajú dostupné všetkým.

Séria Laufen Pro a Laufen Pro S
Séria Laufen Pro z dielne Petera Wirza ponúka rôzne stvárnenia umývadiel v kolekciách Laufen Pro A a Laufen Pro B, ku všetkým je možné vyberať toalety, bidety, vane a kúpeľňový nábytok v rôznych prevedeniach. Rad Laufen Pro S je mladšou sestrou úspešnej Laufen Pro. Je rozšírená o nové produkty s jemne upraveným dizajnom, takmer všetky produkty Laufen Pro S sú kompatibilné so všetkými variantmi Laufen Pro. Obe série spája dôraz na ekológiu a zníženie spotreby vody, inovatívnu keramiku s povrchom Clean Coat a systém jednoduchej montáže EasyFit. Všetky toalety sú rimless (bezokrajové) a majú pohodlný systém pomalého a bezhlučného sklápania toaletného sedátka.

Úsporné klozety Laufen
Najnovšia generácia úsporných klozetov Laufen je optimalizovaná na splachovanie s dvoma zníženými splachovacími objemami – 4,5 alebo 3 litre vody. V porovnaní so súčasným 6/3 litrovým duálnym splachovaním alebo 6 litrovým štandardom s jedným splachovaním ide o podstatnú úsporu vody, ktorú si zaslúži naša planéta aj naša peňaženka.


Jednoduché čistenie s Laufen Clean Coat
LCC znamenie Laufen Clean Coat alebo vždy čistý povrch. Ide o inovatívnu povrchovú úpravu keramiky, teda o sklený silikátový keramický povrch úplne bez pórov. Špina, baktérie ani vápenné usadeniny sa prakticky nemajú ako na povrchu zachytiť, a pokiaľ áno, čistenie je veľmi jednoduché. Čistiace a dezinfekčné prostriedky sa naopak po povrchu ľahko aplikujú, čo ocenia predovšetkým majitelia hotelov, wellness, fitness alebo zdravotníckych zariadení.

Revolučná montáž EasyFit
Spoločnosť Laufen vyvinula a nechala si patentovať revolučný systém nástennej montáže EasyFit pre WC, bidety a pisoáre. Montážny systém je veľmi intuitívny a umožňuje tak montáž v rekordnom čase.

Neustálym zdokonaľovaním svojich produktov dokazuje spoločnosť Laufen, že súčasný priemyselný dizajn môže byť rovnako atraktívny ako pre oko tak aj pre rozpočet. Produkty Laufen Pro i Pro S sú určené nielen do domácností, teda súkromných kúpeľní, ale aj do verejných interiérov – hotelov, reštaurácií, kúpeľov alebo zdravotníckych zariadení. V našech kancelárii vám radi pomôžeme ako s výberom vybavenia do vašej domácej kúpeľne, tak aj s väčšími komerčnými projektami.

loading
Předchozí Další Zavřít