Ako ušetriť za vodu? S týmito vychytávkami v kúpeľni to ľahko zvládnete+
Atlas Concorde získal Red Dot Design Awards 2022+
Inovatívny protišmykový povrch Atlas Concorde SENSITECH+
Je to skutočné drevo, alebo keramická dlažba? Je to Atlas Concorde Entice.+
Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba. +
Kúpeľňa budúcnosti Villeroy & Boch Subway 3.0+
Dlažby a obklady Cercom vyzerajú ako prírodný kameň+
Moderné a elegantné dlažby Technolam.+
Sprchovacie toalety Geberit AquaClean +
Sprchový žľab Hansgrove RainDrain+
V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb+
Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S -
Detská sprcha Jocolino +
Atlas Concorde Boost World +
Objavte kúzlo obkladov 3D Wall Carve+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S

Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S

Dobrý dizajn už dávno nie je výsadou tých, ktorí si môžu dovoliť zaplatiť za neho horibilnú sumu. Dokazuje to séria sanitárnej keramiky a nábytku Laufen Pro a Laufen Pro S navrhnutá švajčiarskym návrhárom Peterom Wirzom. Klozety, vane, umývadlá a kúpeľňový nábytok sú navrhnuté v duchu minimalizmu, vyrobené vo vysokej kvalite, optimálne funkčné a za prijateľnú cenu.

Kúpeľňa bola dlhú dobu považovaná za striktne funkčnú miestnosť, ktorej sa neprikladal veľký význam, išlo iba o nevyhnutnú hygienu. S rastúcim záujmom o wellness, so stále sa zväčšujúcou túžbou po relaxácii a starostlivosti sa úloha kúpeľne zmenila. Kúpeľňa musí byť nielen funkčná, ale musí mať príjemnú atmosféru a byť schopná plniť rôzne očakávania. Aj výrobcovia sanitárneho vybavenia sa tomuto trendu prispôsobili, švajčiarska značka Laufen ide na čele tohto prúdu. Ponúka svieži moderný design a flexibilné systémy, ktoré umožňujú optimálne využitie priestoru kúpeľne, a to všetko za prijateľné ceny. Laufen ProLaufen Pro S sú prémiové dizajnové série - a pritom zostávajú dostupné všetkým.

Séria Laufen Pro a Laufen Pro S
Séria Laufen Pro z dielne Petera Wirza ponúka rôzne stvárnenia umývadiel v kolekciách Laufen Pro A a Laufen Pro B, ku všetkým je možné vyberať toalety, bidety, vane a kúpeľňový nábytok v rôznych prevedeniach. Rad Laufen Pro S je mladšou sestrou úspešnej Laufen Pro. Je rozšírená o nové produkty s jemne upraveným dizajnom, takmer všetky produkty Laufen Pro S sú kompatibilné so všetkými variantmi Laufen Pro. Obe série spája dôraz na ekológiu a zníženie spotreby vody, inovatívnu keramiku s povrchom Clean Coat a systém jednoduchej montáže EasyFit. Všetky toalety sú rimless (bezokrajové) a majú pohodlný systém pomalého a bezhlučného sklápania toaletného sedátka.

Úsporné klozety Laufen
Najnovšia generácia úsporných klozetov Laufen je optimalizovaná na splachovanie s dvoma zníženými splachovacími objemami – 4,5 alebo 3 litre vody. V porovnaní so súčasným 6/3 litrovým duálnym splachovaním alebo 6 litrovým štandardom s jedným splachovaním ide o podstatnú úsporu vody, ktorú si zaslúži naša planéta aj naša peňaženka.


Jednoduché čistenie s Laufen Clean Coat
LCC znamenie Laufen Clean Coat alebo vždy čistý povrch. Ide o inovatívnu povrchovú úpravu keramiky, teda o sklený silikátový keramický povrch úplne bez pórov. Špina, baktérie ani vápenné usadeniny sa prakticky nemajú ako na povrchu zachytiť, a pokiaľ áno, čistenie je veľmi jednoduché. Čistiace a dezinfekčné prostriedky sa naopak po povrchu ľahko aplikujú, čo ocenia predovšetkým majitelia hotelov, wellness, fitness alebo zdravotníckych zariadení.

Revolučná montáž EasyFit
Spoločnosť Laufen vyvinula a nechala si patentovať revolučný systém nástennej montáže EasyFit pre WC, bidety a pisoáre. Montážny systém je veľmi intuitívny a umožňuje tak montáž v rekordnom čase.

Neustálym zdokonaľovaním svojich produktov dokazuje spoločnosť Laufen, že súčasný priemyselný dizajn môže byť rovnako atraktívny ako pre oko tak aj pre rozpočet. Produkty Laufen Pro i Pro S sú určené nielen do domácností, teda súkromných kúpeľní, ale aj do verejných interiérov – hotelov, reštaurácií, kúpeľov alebo zdravotníckych zariadení. V našech kancelárii vám radi pomôžeme ako s výberom vybavenia do vašej domácej kúpeľne, tak aj s väčšími komerčnými projektami.

loading
Předchozí Další Zavřít