Novinky FIMA: Batérie a sprchy pre luxusné kúpeľne +
Návrh kúpeľne vo farbe roku 2024 – pastelové odtiene, voľne stojaca vaňa a veľkoformátové obklady a +
Marvel Onyx: Obklady a dlažba inšpirované ľahkosťou, ako stvorené pre modernú kúpeľňu a interiér+
Ako vybrať správne umývadlo do kúpeľne? Zvážte materiál, veľkosť, tvar aj umiestnenie+
Predstavujeme inovatívny povrch obkladov a dlažieb Velvetech od Atlas Concorde+
Ako vybrať bidet do kúpeľne: premyslite typ aj funkcie a stavte na kvalitu+
Atlas Concorde Boost Color: veľkoformátové obklady a dlažba vo vycibrených odtieňoch a modernom deko+
Marvel Meraviglia: Elegantný mramor, futuristický dekor aj zamatový povrch v novej kolekcii obkladov+
Horúce novinky z CERSAIE 2023: Obklady a dlažba, z ktorých sa vám podlomia kolená. Inšpirujte sa+
Planarita dlaždíc: Ako dosiahnuť maximálne rovnú podlahu v kúpeľni? Kľúčové sú kvalita kachlí a ich +
Čierna sanita a design, ktorý vám vezme dych. Zoznámte sa s novinkami Laufen pre rok 2023+
Ako sa postarať o vodovodné batérie v kúpeľni? Kľúčová je pravidelnosť aj správne čistiace prostried+
Novinky v kúpeľniach RIHO pre rok 2023. Inšpirujte sa.+
Návrh a realizácia kúpeľní pre prestížny bytový projekt Oaks Prague+
Marvel X: Predstavujeme novinku Atlas Concorde, z ktorej vám bude prechádzať zrak+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Sprchové dvere s dekorom dreva

Sprchové dvere s dekorom dreva

Použitie prírodného dreva v interiéri je veľmi populárne a v súčasnej dobe v oblasti interiérového dizajnu veľmi žiadané. Navodzuje útulnú atmosféru, pocit tepla a pokoja. Ale drevo v kúpeľni? Myslíte si, že to nie je praktické ani obvyklé? Nechajte sa príjemne prekvapiť novinkou spoločnosti Duscholux.

Švajčiarska spoločnosť Duscholux sa inovácií rozhodne nebojí. Ich sprchové kúty sa dlhodobo držia na celosvetovej špici, čo sa týka kvality spracovania, perfektnej funkčnosti i dizajnu. Tentoraz dizajnéri Duscholux prichádzajú s revolučnou novinkou - do sprchovacích kútov Viva zasadili dekoratívne prvky z pravého dreva. Motív dreva prirodzene zapadá do kúpeľní designovaných v prírodnom duchu a krásne dopĺňa tiež drevený kúpeľňový nábytok. Sprchové kúty VIVA s dekorom pravého dreva sú jedinečné a vďaka tomu bude jedinečná tiež vaša kúpeľňa.

Individualita začína v detailoch. To dokazujú nové dekory skutočného dreva pre otočné a posuvné dvere VIVA. K dispozícii sú tri vybrané druhy - dub, divoký dub biely a orech. Tieto druhy dreva nie sú vybrané náhodou, jedná sa o najpoužívanejšie druhy v nábytkovom dizajne. Jednotlivé dekoračné prvky sú zameniteľné, v praxi to znamená, že ak už máte doma sprchovou stenu VIVA, môžete jednotlivé prvky vymeniť za drevené. Všetky kovania (úchyty, pánty, stabilizačný vzpera alebo nástenný profil) môžu byť individuálne vylepšené novými drevenými dekoračnými vložkami. Prvky s dekorom dreva posúvajú sprchové kúty od prostého úžitkového predmetu k dizajnovému objektu.

Vyladiť drevený kúpeľňový nábytok so sprchovacím kútom s prvkami dreva je teraz celkom jednoduché. K pravému drevu tiež určite patria rôzne farby, ktoré budú spolu zaručene ladiť. K dubu a divokému bielemu dubu sa pekne hodí obyčajná biela. Výraznejšia orechová hnedá sa dá krásne kombinovať s farbou bordó alebo mätovou (pre tých, ktorí to majú radi odvážnejšie). Skvelou príležitostou je vyladiť originálny sprchovací kút v kombinácii dreva s obložením stien Panella. Ďalšou možnosťou je veľmi pekná kombinácia dreva so zafarbenými sklami sprchovej zásteny, napríklad orecha a skla 794 Carbon s povrchovou úpravou CareTec Pro.

Posuvné aj kyvadlové dvere VIVA majú hrúbku skla 8 mm, jedná sa o čiastočne rámovanú sprchovú zástenu. Špeciálna povrchová úprava skla CareTec® je súčasťou dodávky, nič sa za ňu nepripláca. Posuvné dvere sú vybavené tenkým hliníkovým magnetickým uzatváracím profilom, funkciou Soft-Close pre jemné otváranie dverí a funkciou Push & Clean pre jednoduchú starostlivosť. Kyvadlové dvere sa otvárajú dovnútra aj von, otváranie a zatváranie je jednoduché vďaka minimalistickým otočným pántom a tenkému hliníkovému magnetickému profilu.

Ak vás sprchové dvere s prvkami dreva zaujali, kontaktujte nás. Radi sa s vami podelíme o podrobnejšie informácie.

loading
Předchozí Další Zavřít