Atlas Concorde Boost Color: veľkoformátové obklady a dlažba vo vycibrených odtieňoch a modernom deko+
Marvel Meraviglia: Elegantný mramor, futuristický dekor aj zamatový povrch v novej kolekcii obkladov+
Horúce novinky z CERSAIE 2023: Obklady a dlažba, z ktorých sa vám podlomia kolená. Inšpirujte sa+
Planarita dlaždíc: Ako dosiahnuť maximálne rovnú podlahu v kúpeľni? Kľúčové sú kvalita kachlí a ich +
Čierna sanita a design, ktorý vám vezme dych. Zoznámte sa s novinkami Laufen pre rok 2023+
Ako sa postarať o vodovodné batérie v kúpeľni? Kľúčová je pravidelnosť aj správne čistiace prostried+
Novinky v kúpeľniach RIHO pre rok 2023. Inšpirujte sa.+
Návrh a realizácia kúpeľní pre prestížny bytový projekt Oaks Prague+
Marvel X: Predstavujeme novinku Atlas Concorde, z ktorej vám bude prechádzať zrak+
Sprchovací kút bez vaničky. 5 krokov na ceste k modernému trendu v kúpeľniach+
Praktické tipy na veľké jarné upratovanie kúpeľne+
Marvel Gala: Neprehliadnuteľné obklady a dlažba v dokonalej imitácii kameňa.+
Návrh dvojice kúpeľní: v neprehliadnuteľných farbách a luxusnom prevedení s veľkoformátovou dlažbou +
Ako ušetriť za vodu? S týmito vychytávkami v kúpeľni to ľahko zvládnete+
Atlas Concorde získal Red Dot Design Awards 2022+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba.

Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba.

Kameň v interiéri je nadčasový materiál, ktorý je neustále trendy. V podobe keramickej dlažby ho môžeme bez obáv používať v rôznych podobách v kúpeľni, v obývacej izbe, ale aj na terase alebo v záhrade. Taliansky výrobca Atlas Concorde pripravil na sezónu 2022 exkluzívnu kolekciu dlažieb a obkladov inšpirovanú ikonickým talianskym kameňom Ceppo di Gré.

Ceppo di Gré je okrasný obkladový kameň lombardskej a predovšetkým milánskej architektúry počiatku 20. storočia. Tento kameň je typický svojim charakteristickým kamienkovým vzhľadom, ktorý mu dodáva nezameniteľnú eleganciu. Do talianskej Lombardie jazdíme obdivovať eleganciu miestnych budov a ich interiérov, prečo si ju nedopriať aj doma?


Prirodzená elegancia kameňa Ceppo di Gré
Kolekcia Atlas Concorde reprodukuje vzhľad kameňa Ceppo di Gré extrémne vierohodne. Textúra kameňa je kompaktná a zahŕňa všetky potrebné odtiene farieb od svetlých až po tmavé. Povrch je na pohľad harmonicky nepravidelný, poskladaný z kamienkov rôznych tvarov a veľkostí. Farebnosť kamenných dlaždíc z kolekcie Boost Mix (vo vzhľade Ivory, Pearl a Smoke) je zladená s kolekciami s efektom betónovej stierky Atlas Concorde BoostBoost Pro. Tieto kolekcie je možné krásne kombinovať a to umožňuje navrhovanie interiérov tón v tóne alebo v kontrastných kombináciách farieb.

Obklady a dlažby do kúpeľne a ďalších interiérov
Kolekcia Boost Mix ponúka širokú škálu rozmerov dlažieb a obkladov pre interiéry (120x120 cm, 60x120 cm, 60x60 cm, 30x60 cm) vrátane veľkoformátovej dlažby 120x278 cm v hrúbke 6 mm. Veľkou revolučnou novinkou je inovatívny patentovaný povrchom SENSITECH, ktorý je veľmi hebký a jemný na dotyk a súčasne, a to je veľmi dôležité, spĺňa podmienky protišmykovej dlažby (protišmyk R10B), vďaka ktorému sú povrchy bezpečné aj za mokra.

Dlažba na terasu a okolo bazéna
Na terasy
, ktoré sú prepojené s interiérom v rovnakom štýle a farebnosti kameňa, je veľmi vhodná dlažba GRIP R11C s hrúbkou 9 mm, ktorá úplne bezpečná pre pobyt vonku aj za daždivého počasia. Na kamenné dlažby na terasy, ktoré sa budujú systémom pokládky na terče, na chodníčky do záhrady s pokládkou na sucho a na výstavbu pojazdných ciest sa odporúča dlažba s hrúbkou 2 cm. Dlažbu s hrúbkou 20 mm je možné elegantne ukončovať špeciálnymi tvarovkami, schodovkami a bazénovými lemami alebo žliabkami.

Boost Mix je súčasťou projektu Atlas Concorde Boost World, ktorý kombinuje keramické povrchy v podobnom štýle, vzhľade a spôsobe použitia v interiéroch na bývanie aj komerčných interiéroch. Pre bližšie informácie alebo dojednanie schôdzky nás kontaktujte.

loading
Předchozí Další Zavřít