Ako ušetriť za vodu? S týmito vychytávkami v kúpeľni to ľahko zvládnete+
Atlas Concorde získal Red Dot Design Awards 2022+
Inovatívny protišmykový povrch Atlas Concorde SENSITECH+
Je to skutočné drevo, alebo keramická dlažba? Je to Atlas Concorde Entice.+
Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba. +
Kúpeľňa budúcnosti Villeroy & Boch Subway 3.0+
Dlažby a obklady Cercom vyzerajú ako prírodný kameň+
Moderné a elegantné dlažby Technolam.+
Sprchovacie toalety Geberit AquaClean +
Sprchový žľab Hansgrove RainDrain+
V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb+
Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S +
Detská sprcha Jocolino +
Atlas Concorde Boost World +
Objavte kúzlo obkladov 3D Wall Carve+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Dlažba v imitácii kameňa Atlas Concorde Norde

Dlažba v imitácii kameňa Atlas Concorde Norde

Návrat k prírode. To je téma, ktorá poslednú dobu doslova hýbe svetom. Ľudia sa chcú obklopiť prírodnými materiálmi, ktoré im pomáhajú zostať sami sebou v pretechnizovanom svete. Kolekcia keramických dlažieb a obkladov Norde vo vernej imitáciu skutočného kameňa je pre túto príležitosť ideálnym materiálom.

Úvodný odsek vás možno trochu zarazil. Najskôr ospevuje prírodné materiály a potom ponúka keramickú dlažbu? Vysvetlíme. Ak použijete v interiéri alebo vonku na terase na dlažbu skutočný kameň, musíte prijať tento nádherný materiál ako s jeho nespornými prednosťami, tak aj s jeho nedostatkami. Ovšem ak použijete keramickú dlažbu v imitácii kameňa, získate materiál, ktorý má oproti svojmu prírodnému vzoru mnoho výhod - je nenasiakavý, má dlhú životnosť, ľahko sa udržuje, odolný voči mrazom a nemení v priebehu času svoj vzhľad. A môžete si byť istí, že keramiku Atlas Concorde od skutočného kameňa nerozoznáte. Tento taliansky výrobca vždy vychádza z reálne existujúcich typov kameňa, ktoré sa skutočne nachádzajú v prírode a sprostredkovávajú ich autentickosť v plnom rozsahu. A rovnako tak je to s novou kolekciou Norde v imitácii kameňa v jemných teplých odtieňoch, s bohatou autentickou farebnosťou a trojrozmernou štruktúrou.

Prepojenie interiéru s exteriérom

Keramická dlažba s dekorom kameňa má ohromnú výhodu v tom, že vie krásne prepojiť interiér bytu alebo domu s vonkajšími priestormi. Bez problémov je možné použiť tú istú dlažbu v kúpeľni alebo v obývacej izbe a identickú tiež na terase. Vnútorné priestory sa prelínajú s vonkajšími a stierajú sa medzi nimi hranice, obytný priestor sa rozširuje von a opačne. Keramickú dlažbu je možné použiť aj ako obklad a to platí aj pre obklady vonkajších múrov. Kolekcia NORDE ponúka veľmi pekné mozaiky alebo dlažby v dekore menších či väčších tehál vhodné pre pokládku na podlahu aj k obkladu stien.

Dlažba Norde v hrúbke 2 cm

Dlažba Atlas Concorde Norde sa vyrába aj v špeciálnej úprave pre vonkajšie použitie s hrúbkou 2 cm. Tento typ dlažby je ideálny pre riešenie vonkajších priestorov, pretože je vysoko odolný a jednoducho sa ukladá bez lepenia. Na terasy odporúčame predovšetkým pokládku na terče, ktorá je perfektne rovná, ľahko sa realizuje aj opravuje a vie efektne skryť napríklad elektroinštaláciu, prívod vody a podobne.

Dlažba Norde okolo bazéna

Keramická dlažba na rozdiel od prírodného kameňa spĺňa všetky požiadavky, ktoré sú na povrch okolo bazénu kladené. Predovšetkým je nenasiakavá, prirodzene protišmyková a dobre sa udržiava. Kolekcia Norde ponúka aj rad ukončovacích profilov, ktoré je možné pri stavbe dlažby okolo bazénu s výhodou použiť. A pokládku na terče okolo bazénu ocení každý užívateľ.

Dlažba Norde na záhrade

Každá záhrada potrebuje chodníčky. Chodníčky zo svojej podstaty prepájajú frekventované miesta a tiež dodávajú záhrade na útulnosti a zabývanosti. Bez nich sa na záhrade jednoducho nezaobídeme. Kolekcia nord zahŕňa veľmi autentické keramické bloky v tvare nášľapných kameňov alebo v tvare dlaždíc s kamennou mozaikou. Záhradná dlažba alebo nášľapy sa pokladajú rovno do trávy, do piesku alebo štrku.

Dlažby a obklady z kolekcie Nord sú k dispozícii v dekoroch MAGNESIA, ORO, PLATINO, PIOMBO. S výberom pre váš domov alebo komerčné projekty vám radi pomôžeme.

loading
Předchozí Další Zavřít