Ako ušetriť za vodu? S týmito vychytávkami v kúpeľni to ľahko zvládnete+
Atlas Concorde získal Red Dot Design Awards 2022+
Inovatívny protišmykový povrch Atlas Concorde SENSITECH+
Je to skutočné drevo, alebo keramická dlažba? Je to Atlas Concorde Entice.+
Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba. +
Kúpeľňa budúcnosti Villeroy & Boch Subway 3.0+
Dlažby a obklady Cercom vyzerajú ako prírodný kameň+
Moderné a elegantné dlažby Technolam.+
Sprchovacie toalety Geberit AquaClean +
Sprchový žľab Hansgrove RainDrain+
V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb+
Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S +
Detská sprcha Jocolino +
Atlas Concorde Boost World +
Objavte kúzlo obkladov 3D Wall Carve+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

Dokonalá dlažba okolo bazéna

Dokonalá dlažba okolo bazéna

Bazén určite patrí na každú záhradu. Ak je to len trochu možné, kúpte si ho. Možnosť osvieženia v letných horúčavách, kedykoľvek sa vám zachce, je na nezaplatenie. Ale aký materiál zvoliť pre plochu okolo bazénu? Výber je rovnako dôležitý ako výber bazéna samotného. My samozrejme odporúčame keramickú dlažbu a máme pre to mnoho racionálnych dôvodov.

Keramická dlažba na rozdiel od prírodného dreva alebo kameňa spĺňa všetky náročné požiadavky, ktoré sú na povrch okolo bazénu kladené. Nikoho neprekvapí, že do vlhkých priestorov je nutné voliť protišmykový povrch, aby ste sa mohli okolo bazénu bezpečne pohybovať a nešmyknúť sa. Pre tieto prípady je potrebné vybrať dlažbu, ktorá je označená symbolom protišmykovosti, teda nákresom bosé nohy a to označenú písmenom B alebo C.

Ak zvolíte dlažbu s hrúbkou 20 mm, nemôžete urobiť chybu - tento typ dlažby je špeciálne určený pre vonkajšie priestory. Ak zvolíte prístup na bazén s prepadovou hranou, môžete ju mať v rovnakom prevedení, ako vybranú dlažbu. Rovnaký vzhľad môžu mať aj odtokové kanáliky. Niektorí výrobcovia, medzi nimi aj taliansky výrobca Atlas Concorde, ponúka v jednotlivých sériách dlažieb špeciálne ukončovacie kusy k bazénom. Výber dlažby zásadne ovplyvňuje vzhľad bazénu samotného a taktiež jeho nejbližšie okolie. Při použití dlažby 20 mm možete bez obav použít jeden typ dlažby v interiéry i exteriéry a rozšířit si tak obytný priestor, trebárs obývaciu izbu alebo jedálňu, na terasu a ďalej do záhrady.

Najpopulárnejším riešením pre dlažbu pri bazéne sú materiály v imitácii prírodných motívov, predovšetkým vzhľad kameňa alebo dreva, tu je nepreberné množstvo dekorov, z ktorých je možné si vybrať. Ak preferujete skôr industriálny vzhľad, môžete si vybrať z povrchov v imitácii betónu, alebo aj kovu vrátane toľko populárneho cortenu. Táto dlažba je na prvý pohľad na nerozoznanie od materiálov, ktoré boli predlohou. A predovšetkým - nemá žiadnu z jej problematických vlastností a bude vám dobre a dlho slúžiť. A vy si môžete bezstarostne užívať zaslúženého odpočinku a pobytu vonku na čerstvom vzduchu.

Tip pre vás: Nová trendy kolekcia Atlas Concorde Cava


loading
Předchozí Další Zavřít