Kúpeľňa čisto pánska

Moderné pánske kúpeľne bývajú často v tmavších farbách, vybavené v prísne minimalistickom štýle. Sú jednoduché a praktické s jedným alebo dvoma výraznými doplnkami, ktoré charakterizujú záujmy a vkus majiteľa. A presne taká je aj naša pánska kúpeľňa.

Vyladené dlažby a obklady
Architektka zvolila celkový výraz kúpeľne v kombinácii industriálnych tónov  šedej farby doplnené teplými hrejivými farbami dreva. Steny i podlahy sú obložené keramikou značky Atlas Concorde. Dlažba radu KONE mix lappato je inšpirovaná prírodným kameňom - veľmi vydarenou imitáciou vápenca s autentickými žilkami a zhlukmi v šedivých odtieňoch. Druh povrchu s názvom "lappato" čiže po slovensky "pololesk" je ideálny materiál pre podlahu industriálnej kúpeľne. Je to kompromis medzi leskom a matom, na povrchu dlaždíc a obkladov sú lesklé výstupky a priehlbiny zostávajú matné. Výsledok pôsobí veľmi efektne. Na stenách sú použité obklady BOOST Smoke vzhľadu jemné betónové stierky a sprchovací kút je obložený obklady rady ETIC PRO Venice, teda imitáciou dreva benátskeho duba. Príjemne teplé tóny dreva vyvažujú chlad betónu a kúpeľňa tak pôsobí veľmi elegantne.

Sofistikované vybavenie kúpeľne
Sprchovací kút typu Walk-In od spoločnosti Hüppe je v súčasnej dobe veľmi obľúbený a populárny. Je to pochopiteľné, je bezbariérový, a predovšetkým sa pre svoj minimalistický dizajn hodia do moderných interiérov. Je vždy bez dverový, v našom prípade oddelený walk-in stenou Allegra.
A čo betónové umývadlo? Napadá vás, kam ho lepšie umiestniť, než do pánske industriálnej kúpeľne? Značka Gravelli je zárukou kvalitného dizajnu, každý kúsok je originál. Použité tenkostenné okrúhle umývadlo ORB vyrobené zo špeciálneho betónu je vo vnútri hladké a ľahko sa udržuje, zvonku má drsnejší povrch s drobnými nerovnosťami.

Čierna je dobrá!
Umývadlová a sprchová batéria FIMA Carlo Frattini, toaleta, dizajnové radiátory STAND vrátane drevených políc, zrkadlová skrinka španielskej značky La Forma (deho) - to všetko v čiernej farbe dodáva kúpeľni apartný vzhľad a len potvrdzuje, že kúpeľňa je skutočne určená pre mužov.

A čerešničkou na pánskom dizajnovom torte sú doplnky naznačujúce loveckú vášeň! Určite ich na fotografiách ľahko nájdete.

Ako sa vám táto kúpelňa páči? Zavolajte nám a dohodnite si s nami stretnutie v našej kancelárii, preberieme to spoločne.

loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať