Kúpeľňa s voľne stojacou čiernou vaňou

Vaňa vždy bola a bude stredobodom kúpeľne. Keď si predstavíte vaňu, podvedome očakávate bielu farbu. Tam, kde čakáte bielu, čierna o to viac prekvapí. Pokiaľ radi experimentujete a milujete nevšedné riešenie, nechajte sa inšpirovať touto čiernobielou kúpeľňou.

Čiernobiela kombinácia farieb v kúpeľni nikdy nezostarne. Tieto dve farby sú tak kontrastné a na druhej strane sa krásne dopĺňajú, že sú si vzájomne skvelými parťákmi. Všimnite si, že jin a jang v tejto kúpeľni sú dokonale vyvážené. Čierna oválna vaňa kontrastuje bielemu nábytku a obkladom. Biele obklady Atlas Concorde 3D wall stars white s trojrozmerným povrchom dopĺňajú hladké biele obklady na protiľahlej stene. Organické tvary sa miešajú s prísne geometrickými. A všetky tieto spomínané protiklady vyvažuje dlažba a obklad na zadnej stene kúpeľne Atlas Concorde Kone vo vzhľade prírodného lešteného vápenca - tu sa snúbia všetky odtiene čiernej, šedej a bielej v jednej veľkej jing jang ploche.

Vráťme sa ale k dominante tejto luxusnej kúpeľne – k čiernej samostatne stojacej vani. Vaňa Salermo je vyrobená z pevného liateho mramoru Mineral DuraBe, ktorý je zmesou prírodného kameňa (mramor, žula a živice). Vaňa má dokonale hladký a neporézny povrch, nie je nutné ju obmurovať, je veľmi pevná a stabilná. Vaňa Salermo patrí svojimi rozmermi (160 x 70 cm) skôr k menším vaniam. Ponúka intímny priestor pre pohodlné posedenie nielen krehkej dáme, zmestí sa do nej pohodlne aj urastenejší muž. Pri napúšťaní vane sa nemusíte trápiť zlým pocitom, že plytváte vodou, spotreba vody na naplnenie tejto vane je skutočne veľmi malá.

Túto vzorovú kúpeľňu je možné si osobne pozrieť v ostravskom showroome Keraservis. Ak sa vám kúpeľňa s čiernou vaňou páči, pripravíme pre vás 3D návrh podobnej. Kontaktujte nás.

loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať