Kúpeľňa v prírodnom duchu Atlas Concorde Aix

Kúpte si kúpeľňu v úplne prírodnom duchu. Kolekcia obkladov a dlažieb Atlas Concorde Aix v imitácii kameňa v stredomorskom štýle je na to doslova ako stvorená. Tradičný kameň s typicky nepravidelným a nerovným povrchom v kombinácii s minimalistickým zariadením a naozajstnou zeleňou vám prinesie dokonalé osvieženie.

Táto kúpeľňa je názornou ukážkou, že vôbec nie je potrebné sa báť kombinovať viac rôznych typov povrchov a tvarov keramických materiálov z jednej kolekcie. Zadná stena so živými rastlinami je obložená obkladami vo farbe svetlého piesku Aix Blanc. Stena sprchovacieho kúta je len o málo svetlejšia, vodorovné riadkovanie 3D Wall Raw Blanc dáva kúpeľni moderný geometrický akcent. Veľmi netradičné je obloženie vane mozaikou v tvare včelieho plástu Aix Fume Honeycomb. A to všetko uzemňuje dlažba zemitej farby, ktorá je originálna tým, že je vyskladaná z rôznych veľkostí keramickej dlažby - dodáva sa v jednom sete Aix Fune Kit Multiformát.

Veľkú porciu kameňa v miestnosti vyvažuje ľahkosť prevedení sprchovacieho kúta v štýle Walk-in so sklenenými zástenami Duscholux s čiernymi prvkami. Pevná vaňová zástena oddeľuje sprchu od vane, posuvná sprchová zástena umožňuje rozšírenie priestoru určenému na sprchovanie podľa aktuálnej potreby. To všetko dopĺňa voľne stojace umývadlo Laufen Palomba. Umývadlová, vaňová aj sprchová batéria v čiernej metalickej farbe , všetky sú z jednej kolekcie Tres Project.

Nebola by to dokonalá kúpeľňa, keby nebola vyladená do posledného detailu starostlivo vybranými doplnkami. V našom prípade je to taburet Tonon v dymovej farbe, ktorý pekne ladí s obložením vane. Alebo zrkadlo Nevis v bronzovom ráme len tak ležérne opreté o stenu a k tomu zavesené kovové svetlá tiež vo farbe bronzu. A nesmieme tiež zabudnúť na všetky tie praktické maličkosti ako vešiačiky, dózičky a dávkovač mydla SMEDBO.

Ako sa vám páči táto kúpeľňa v prírodnom duchu? S radosťou vám navrhneme podobnú. Ak nie je možné vzhľadom k aktuálnej situácii prísť k nám osobne, odporúčame využiť našu novú službu Kúpeľňa na diaľku.

loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať