Moderná kúpeľňa s výhľadom na mesto a vaňou pre dvoch

Predstavujeme vám úplne výnimočnú kúpeľňu nášho klienta. Nachádza sa v dome na exkluzívnom mieste s výhľadom na centrum mesta Brna. Je obložená travertínovým obkladom a dlažbou, iba jedna stena je celá presklená. Kochať sa pohľadom na mesto je možné priamo z vane.

Vo dne alebo v noci, za dažďa alebo v plnom slnku, vždy je pohľad z tejto kúpeľne na mesto úchvatný. Len si to predstavte, sedíte vo vani plnej peny, nechávate sa rozmaznávať teplou vodou, relaxujete a celé mesto máte pri nohách v plnej kráse. O to viac si to užijete vo vani pre dvoch. V našej kúpeľni sa jedná o luxusnú voľne stojacu vaňu Villeroy & Boch Squaro Edge. Má minimalistický hranatý tvar a čierne opláštenie. Je nádherná.

Celá kúpeľňa je obložená travertínom, nie však prírodným, ale keramickými obkladmi a dlažbou do kúpeľne Atlas concorde  MARVEL PRO Travertino Alabastrino. Na podlahe je použitá matná veľkoformátová dlažba a na steny obklady rovnakej série, ale v lesku. Keramické dlaždice sú od skutočného prírodného travertínu na nerozoznanie a pre použitie v kúpeľni sú oveľa lepšie ako prírodný travertín, ktorý je príliš porézny a tým veľmi nasiakavý.

Kúpeľňa je vybavená prvotriednou sanitou, teda hranatými umývadlami Villeroy & Boch Memento, bidetom a klozetom Villeroy Boch Subway 2.0. Pokiaľ nie je čas na napúšťanie vody do vane, je tu k dispozícii sprchovací kút typu Walk-In, teda presklená rámová sprchová zástena, z ktorej je tiež možné sa krásne pokochať pohľadom z okna na Brno.

Priniesla vám naša realizácia inšpiráciu pre vašu vlastnú dokonalú kúpeľňu?  Ozvite sa nám. Tešíme sa na stretnutie.

loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať