Mramorová kúpeľňa snov

Keď sa povie kúpelňa snov, ako si ju predstavíte? Ak sa vám sníva o lesku mramoru, potom to musí byť dozaista sen o Marvel Dream, jednej z najvydarenejších kolekcií od Atlas Concorde. Svoj názov určite nenesie náhodou. Zasnite sa ešte raz a potom otvorte oči. Vaša vysnívaná Marvel Dream je tu.

Kolekcia Marvel Dream je inšpirovaná nadčasovou príťažlivosťou mramoru. Hoci sa jedná "len" o imitáciu, mramor vyzerá veľmi autenticky a sprostredkováva do našich kúpeľní jeho krásu v plnom rozsahu. Taliansky výrobca Atlas Concorde vychádza vždy z existujúcich materiálov, ktoré sa nachádzajú v prírode. V našej mramorové kúpeľni sú použité tri typy keramických mramorových povrchov, ktoré spolu krásne korešpondujú. Dlažbu s názvom Morning Sky s veľmi výraznou kresbou nájdeme na podlahe a v inom rozmere tiež na stene. Ozdobná nika v tejto stene je obložená svetlejším Bianco Fantastico. Skutočnou perlou tejto kúpeľne je mramorová mozaika Fan Morning Sky v tvare oblúčikov, alebo ak chcete, rybích šupín. Marvel dream sa vyrába v mate aj v lesku, v našom prípade designérka zvolila lesk.

Obklady a dlažby sú tu natoľko výnimočné a výrazné, že ostatní vybavenia kúpeľne je treba voliť obozretne. My sme si dovolili umývadlo Scarabeo Moon na skrinke v bielej farbe čistých a nekomplikovaných tvarov. A k tomu honosnú zlatú farbu, ale len vo veľmi, veľmi, decentným množstve. Umývadlová batéria Fima Olivia, rám zrkadla, jemné osvetlenie a orámovanie niky sú v zlatej farbe. A mäkkučký taburet v horčicovej farbe, ktorý krásne preteplil tak trochu studenú atmosféru mramorového lesku.

Ako sa vám páči táto mramorová kúpeľňa snov? S radosťou vám navrhneme podobnú.

loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať