Retro kúpeľňa vo viktoriánskom štýle

Milujete kúzlo starých čias, prvotriednu kvalitu, výrazné ozdobné detaily a lesk mramoru? Potom určite nájdete inšpiráciu v tejto retro kúpeľni vo viktoriánskom štýle.

Pojem retro je celkom široký, vlastne si pod ním môžete predstaviť čokoľvek, čo bolo módne niekedy v minulosti. Naši klienti si obľúbili viktoriánsky štýl, ktorý do rodiny retro bezpochyby patrí. A pretože vo svojom dome disponovali priestormi pre kúpeľne patričných rozmerov, podarili sa im v spolupráci s bytovou architektkou vybudovať dve luxusné a taktiež veľmi komfortné viktoriánske kúpeľne.

Obklady a dlažby Atlas Concorde Marvel

Honosný vzhľad viktoriánskej kúpeľne určujú predovšetkým mramorové obklady a dlažby. Nejedná sa o prírodný mramor, ale o keramické dlaždice, ktoré skutočný mramor verne imitujú. Jedná sa o dlažby Atlas Concorde Marvel Pro Statuario krémovo bielej farby a Marvel Pro Noir S. Laurent 91 čiernej farby. Tieto dva krásne vykreslené mramorové vzory s výrazným žilkovaním spolu pekne kontrastujú a súčasne sa vzájomne dopĺňajú. Zvlášť atraktívne pôsobí mramorová mozaika umiestnená za umývadlom.


Voľne stojaca retro vaňa a moderná sprchová zástena

Nevyhnutnou dominantou retro kúpeľne je samozrejme voľne stojaca vaňa na nožičkách Sapho, opäť vyladená do čiernobielej farby. Retro kúpeľňa je však vybavená aj komfortným sprchovacím kútom. Na mieru vyrobený sprchovací kút Pure Solva Huppe je zložený z krídlových dverí a bočnej pevnej bezrámovej sprchovej zásteny. Viktoriánsky vzhľad kúpeľne ale nie je touto modernou vsuvkou nijako narušený, pretože sklenený sprchovací kút typu Walk-In je úplne priehľadný.


Skrinka pod umývadlo s kryštálmi Swarovski

Umývadlo so skrinkou, WC aj bidet nesú značku Sapho Retro. Za zmienku určite stojí veľmi ozdobná skrinka pod umývadlo na nožičkách rovnakej značky, ktorá je výnimočná tým, že je bohato vysadená kryštálmi Swarovski. K viktoriánskemu umývadlu by sa moderné umývadlové batérie určite nehodili, architektka vybrala batérie so staromódnymi kohútikmi značky London vo farbe lesklého chrómu. A keď retro kúpeľňa, tak so všetkým, nezabudlo sa ani na retro radiátory Terma.

Pokiaľ vás ozdobná kúpeľňa vo viktoriánskom štýle oslovila, neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na vašu návštevu.

loading
Předchozí Další Zavřít

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať