Atlas Concorde získal Red Dot Design Awards 2022+
Inovatívny protišmykový povrch Atlas Concorde SENSITECH+
Je to skutočné drevo, alebo keramická dlažba? Je to Atlas Concorde Entice.+
Atlas Concorde Boost Mix vyzerá ako kamenná dlažba. +
Kúpeľňa budúcnosti Villeroy & Boch Subway 3.0+
Dlažby a obklady Cercom vyzerajú ako prírodný kameň+
Moderné a elegantné dlažby Technolam.+
Sprchovacie toalety Geberit AquaClean +
Sprchový žľab Hansgrove RainDrain+
V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb-
Špičkový design Laufen Pro a Laufen Pro S +
Detská sprcha Jocolino +
Atlas Concorde Boost World +
Objavte kúzlo obkladov 3D Wall Carve+
Umývadlová batéria Finoris+

Zanechajte číslo

Zavoláme a dohodneme si stretnutie

Chcem kontaktovať

V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb

 V kúpeľni ako v obývačke s obkladmi Atlas Concorde Aplomb

Doby, kedy kúpeľňa slúžila na čistú hygienu, sú dávno preč. V kúpeľni sa môžete cítiť rovnako pohodlne ako v obývačke. Kolekcia obkladov Atlas Concorde Aplomb vo vzhľade tapiet je na tento účel ako stvorená.

Obklady Atlas Concorde Aplomb vyzerajú úplne ako designové tapety. Poznáte to, až keď prídete veľmi blízko a na „tapete“ v kúpeľni si siahnete. Je to prekvapenie – nie je to papierová tapeta, je to keramický obklad. Obklady Aplomb majú elegantný vzhľad, veľmi mäkké odtiene farieb a delikátnu textúru. Jemné púdrové tóny sú vhodné do rôznych typov kúpeľní a môžu byť bez problémov kombinované s kúpeľňovým nábytkom a doplnkami rôznych štýlov.

V kolekcii nájdete celkom 5 farebných odtieňov – biela, krémová, farba režného plátna, modrá denim a zelenkavá farba lišajníka. Všetky tieto odtiene sú k dispozícii v dvoch textúrach – elegantných jemných bodiek (Minidots) a rovnobežných liniek (Stripes), ktoré medzi sebou príjemne kontrastujú. To všetko dopĺňajú dekoratívne obklady vo vzhľade tapiet s abstraktnými alebo prírodnými vzormi. V kolekcii nájdete aj 3 vzory mozaiky, opäť v spomínaných 5 farbách. Všetky tieto obklady majú brilantne vypracované 3D povrchy.

3D keramické obklady nie sú žiadnou novinkou, ale ich vzhľad a detaily spracovania sa ale v poslednom čase zmenili. Bolo to zrejmé aj vo veľtržných stánkoch na medzinárodnej výstave CERSAIE 2021 v talianskej Bologni, ktorý každoročne udáva trendy pre kúpeľňový dizajn. 3D obklady majú teraz jemnejšiu štruktúru, žiarivé plné farby a detailne prepracované vzory. Nový typ trojrozmerných povrchov prináša do interiéru jemné svetelné efekty a pôsobí viac dekoratívne. Obklady Aplomb je možné s úspechom použiť nielen v kúpeľniach, ale aj v ostatných moderných interiéroch na bývanie či komerčných – showroomov, predajní alebo kaviarní.

Tešíme sa na vašu návštevu –  s výberom dekoratívnych 3D obkladov z kolekcie Aplomb vám radi poradíme.

loading
Předchozí Další Zavřít